Державний стандарт базової середньої освіти, який був затверджений Кабінетом міністрів, створює умови для продовження реформи «Нова українська школа» в 5-9 класах з 2022 року.Як передає Укрінформ, про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки.
«Документ визначає структуру і зміст базової середньої освіти і передбачає введення ряду інноваційних підходів, зокрема — при оцінці результатів і організації освітнього процесу. Стандарт базової освіти тісно пов’язаний зі стандартом початкової освіти, оскільки продовжує ідею компетентнісного підходу та інших реформаторських принципів », — зазначив в.о. міністра освіти і науки Сергій Шкарлет.

Зокрема, в документі визначені ключові компетентності, якими повинні оволодіти школярі після закінчення кожного з двох циклів — адаптаційного (5-6 класи) і базового предметного навчання (7-9 класи), і наскрізні вміння.

Перелік основних якостей:

1. вільне володіння державною мовою,

2. здатність спілкуватися рідною (в разі відхилення від державного) та іноземними мовами,

3. математична компетентність,

4. компетентності в галузі природничих наук, техніки і технологій,

5. інноваційність,

6. екологічна компетентність,

7. інформаційно-комунікаційна компетентність,

8. навчання протягом життя,

9. громадянські та соціальні компетентності,

10. культурна компетентність,

11. підприємливість і фінансова грамотність.

Якщо ви ще не обладнали свою школу до НУШ повністю, рекомендуємо в першу чергу закупити стенди для НУШ в досвідчених продавців, які допоможуть з вибором.

There are no responses so far.

 

New comments are closed.